صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز عنوان کرد:

بهره مندی 99/9درصد مناطق شهری از نعمت گاز طبیعی

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز اعلام کرد که با تلاش کارکنان فنی و مهندسی این شرکت تاکنون ۹۹.۹ درصد مناطق شهری و ۸۶ درصد مناطق روستایی استان تحت پوشش شبکه گاز طبیعی قرار گرفته اند.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز حسین تقی نژاد روز سه شنبه در نشست با خبرنگاران اظهار داشت : از مجموع ۱۷ شهر استان البرز ۱۶ شهر تحت پوشش شبکه گاز طبیعی بوده و  شهر کم جمعیت آسارا نیز در ماه های آینده به شبکه سراسری گاز  خواهد پیوست.

وی بیان داشت: در مجموع ۲ شهرستان اشتهارد و فردیس با تکمیل شبکه گازررسانی در مناطق شهری و روستایی جزو مناطق سبز کشور قرار گرفته اند ، ضمن اینکه ۱۵۸ روستای استان تاکنون از نعمت گاز بهره مند شده اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز گفت : اکنون نیز گازرسانی به ۴۲ روستا در طالقان، هشت روستا در بخش آسارا واقع  در جاده کرج - چالوس،  چهار روستا در شهرستان ساوجبلاغ و چهار روستا در نظرآباد در حال انجام است.

استان البرز ۲۸۸ روستا دارد که بیشتر روستاهای پرجمعیت استان زیرپوشش شبکه گاز قرار گرفته اند.

وی با بیان اینکه طول شبکه توزیع گاز استان البرز  بیش از ۶ هزار کیلومتر است ،افزود: سالانه حدود ۴۰ هزار مشترک جدید در استان تحت پوشش شرکت گاز قرار می گیرد.

تقی نژاد با اشاره به مزایای توسعه شبکه های گاز در سطح استان گفت : در سال ۹۴  شمال و غرب کرج دچار قطعی مستمر گاز می شد که اکنون با همت کارشناسان البرزی این مشکل مرتفع شده است.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/06/23 - ١٢:٤٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1112

خروج