صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

حضور رئیس اداره گاز شهرستان اشتهارد در میز خدمت مصلی

رئیس اداره گاز شهرستان اشتهارد در روز جمعه مورخ پنجم شهریور ماه در میز خدمت مصلی این شهرستان حاضر و به سوالات ارباب رجوع و نماز گزاران پاسخ داد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، رئیس اداره گاز شهرستان اشتهارد در میز خدمت مصلی بقیه اله العظم  شهرستان اشتهارد حضور پیدا کرده و به سوالات نماز گزاران و ارباب رجوع پاسخ داد.

محمد عظیمی گفت: به مناسبت هفته دولت و در راستای تکریم ارباب رجوع در میز خدمت مصلی نماز جمعه شهرستان اشتهارد حضور پیدا کرده و به سوالات و مشکلات شهروندان پاسخگو بودیم.

 رئیس اداره گاز شهرستان اشتهارد ضمن تاکید بر برگزاری میز خدمت عنوان کرد: پاسخگویی به سوالات و مشکلات شهروندان، تجمیع اکثر ادارت و حل شدن همزمان سوالات مردم در اکثر ادارات، افزایش رضایت اجتماعی، ارتقا سطح اعتماد مردم، ترویج روحیه خدمت گزاری و پاسخ گویی و .... از مزایای میز خدمت حضوری  می باشد.

وی گفت: ابراز خرسندی و رضایت مراجعه کنندگان از برگزاری میز خدمت، این مدل از پاسخگویی به شهروندان را مناسب و درخور شان جامعه دانسته و این فرهنگ خدمت گزاری را از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرده و نمونه آن را در دیگر کشورها فاقد سابقه خواندند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/06/06 - ٠٧:٤٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 682

خروج
تصاویر منتخب