صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

برگزاری جلسه هماهنگی بین شرکت گاز استان البرز و اداره کل راه و شهرسازی استان البرز

جلسه ای به منظور هماهنگی با اداره کل راه و شهرسازی استان البرز با حضور جناب آقای نجار ،سرپرست شرکت گاز استان البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز جلسه ای به منظور هماهنگی با اداره کل راه و شهرسازی استان البرز با حضور جناب آقای نجار ،سرپرست شرکت گاز استان البرز در تاریخ ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ برگزار شد.

 در این جلسه سرپرست شرکت گاز استان البرز عنوان کرد :خط انتقال ۳۶ اینچ و استراتژی بویین زهرا به کرج در آینده ای نزدیک موجب آن می شود تا ۵۰ سال آینده استان البرز با افت فشار مواجه نشود.

 این خط در ۶۵ کیلو متر و در دو فاز در حال انجام می باشد که تا کنون ۶۰ درصد آن پیشرفت فیزیکی داشته است .

 نجار افزود :انتظار ما از اداره کل راه و شهرسازی آن است که همکاری و هماهنگی های لازم برای تهیه زمین برای ایجاد تاسیسات و تجهیزات شرکت گاز استان البرز بعمل آورد.

وی اظهار کرد: ما باید کار میدانی انجام بدهیم و بروکراسی های اداری را به حداقل زمان ممکن هدایت کنیم .

در ادامه این جلسه مهندس سپهری فر ،مدیر امور بهره برداری شرکت گاز استان البرز اظهار داشت: عدم وجود فضاهای مناسب برای ساختمان های اداری شرکت گاز استان البرز و همچنین عدم همکاری مناسب برای واگذاری زمین برای ایجاد ایستگاه ها  موجب آن می شود درخدمت رسانی به مردم دچارمشکل شویم .

 همچنین در این جلسه آقای نورزاده ،رئیس امور حقوقی و قراردادهای شرکت گاز استان البرز عنوان نمود: متاسفانه عدم همیاری مناسب از سوی بعضی سازمان ها ما را با مشکل مواجه کرده است.

 در ادامه مهندس خالقی، مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز تشریح کرد:

 ما  همه جانبه پشتیبان دستگاه های خدمت رسان هستیم. برای ما سه اولویت مهم می باشد؛ ۱ -بلامعارض بودن ۲- سند مالکیت۳- کاربری متناسب

وی اظهار کرد: شرکت گاز استان البرز می تواند نیازهایش را ارسال نماید که در آن طرح مصوب و اعتبار ملی مصوب اشاره شده باشد همچنین پیگیری مستمر و با حوصله کارها را به سرانجام مقصود خواهد رساند.

 خالقی در پایان اظهار کرد: برای پیگیری مناسب و تسریع در امور مربوطه کمیته‌ای از دو سازمان تشکیل شود تا نیاز ها را متناسب و واقعی لحاظ گردانند و در آن توسعه پایدار هم لحاظ شود .

 در پایان این جلسه آقای نجار اظهار داشت: ما باید سعی کنیم اقدام عملی را سرلوحه پیگیری کارهای خود قرار دهیم چرا که اقدام عملی بهتر از بروکراسی اداری است.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/06/20 - ١٤:٣١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 611

خروج
تصاویر منتخب