صفحه اصلی > خبرها > صفحه نمایش پربازدیدترین اخبار 


نسخه چاپي

رئیس اداره گاز محمدشهر عنوان کرد:

محمدشهر سالی بدون حادثه را سپری کرد

علی اکبر کاظمی حاتمی، رئیس اداره گاز محمدشهر می گوید: سال 1398، سالی بدون افت فشار، قطعی گاز و حادثه بوده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، علی اکبر کاظمی حاتمی، رئیس اداره گاز محمدشهر با اشاره به اینکه سال گذشته  را بدون حادثه، قطعی گاز یا افت فشار سپری کردیم گفت: این امر بدون تعهد، تخصص و تلاش شبانه روزی پرسنل محمدشهر محقق نمی شد.

وی متعقد است خدمت رسانی به مردم از زیباترین کارها و موهبت هایی است که خداوند در درون ما به ودیعه نهاده تا بتوانیم با تلاش و پشتکار خود آن موهبت را به مشترکین ارائه دهیم.

کاظمی حاتمی خاطر نشان کرد: علاوه بر توسعه شبکه گازرسانی به واحدهای مسکونی،تجاری و صنایع نوساز، توانستیم در بحث نگهداری هم اقدامات خوبی انجام دهیم.

رئیس اداره گاز محمد شهر خاطر نشان کرد: در محمدشهر هیچ روستا و منطقه ای فاقد نعمت گاز نبوده است و همگی از این نعمت بهره مند هستند.

وی میزان خطوط فشار قوی در این شهر را 22 کیلومتر عنوان کرد و گفت: 208 کیلومتر طول شبکه است و تعداد مشترکین از 38 هزار مشترک به 42 هزار مشترک در طول 2 سال اخیر رسیده است.

این مقام مسئول، با توجه به نامگذاری سال جهش تولید تصریح کرد:امسال صنایع و گلخانه ها را پررنگ تر می بینیم تا تسریع در  تغییر سوخت فسیلی به گاز طبیعی در جهت کاهش هزینه ها و حفاظت از محیط زیست صورت گیرد.

رئیس اداره گاز محمدشهر، نمایان سازی کلیه شیرهای مفقود و مدفون شهر را از دیگر اقدامات موثر این اداره گاز عنوان کرد و گفت: سال 1397، محمدشهر، شهری بدون شیر مفقود معرفی شد.

کاظمی حاتمی، تبدیل شیرهای منهولی به سایتهولی را از دیگر اقدامات این اداره دانست و گفت: به دلیل سرقت دریچه های منهولی گاز واحتمال سقوط افراد در آن، اقدام به تبدیل شیرهای منهولی به سایتولی کردیم که تا کنون 4 مورد انجام شده است و 3 مورد باقی مانده نیز در دستور کار امسال است.

وی واگذاری برخی خدمات امور مشترکین به دفاتر پیشخوان را از دیگر اقدامات عنوان کرد و گفت: تا کنون 2 دفتر پیشخوان در اداره گاز محمدشهر داریم که امسال به 3 دفتر افزایش خواهد یافت.

رئیس اداره گاز محمد شهرتاکید کرد: در سال جاری سیستم GIS در این اداره پیاده سازی خواهد شد که نقش به سزایی در ارائه اطلاعات و خصوصا اطلاع رسانی سریع و مطمئن به مشترکین، خواهد داشت.

کاظمی حاتمی خاطر نشان کرد: با اجرایی شدن رینگ دو ایستگاه TBS زیبا دشت و داشتلیجه دیگر دغدغه افت فشار و قطعی گاز در منطقه مسکونی و صنعتی یادشده را نداریم. همچنین در سال جاری موفق شده ایم با اخذ مجوز حفاری به طول 1280 متر،ایستگاه های شمال و جنوب شهر محمدشهر را به هم وصل کنیم که با اجرایی شدن این عملیات در سال جاری، دیگر دغدغه افت فشار در محمدشهر وجود نخواهد داشت.

وی گفت: همچنین در بحث مسئولیت های اجتماعی، با کمک تشکل های مردم نهاد، اقدام به پرداخت قبوض مصرفی افراد بی بضاعت شده است.

برگزاری دوره های آموزش ایمنی در مدارس، اجرای مانورهای آمادگی و همکاری با سایر نهادها،حضور در جلسه پرسش و پاسخ مسئولین در مساجد و مصلی محمدشهر، پیگیری در تسریع گازرسانی به ساختمان هواشناسی استان، به روزرسانی نقشه های شبکه و خطوط فشار قوی، ترغیب افراد در اشتراک پذیری و تسهیل در آن به استناد ماده 4 به منظور جلوگیری از مصارف غیر مجاز، الکترونیکی کردن 35 هزار پرونده مشترکین و دریافت 58 درصد شماره تماس مشترکین،از دیگر اقدامات رئیس اداره گاز محمدشهر بوده است.

کاظمی حاتمی یادآور شد، کاهش حوادث ناگوار ناشی از مصرف گاز، صرفا در سایه همیاری مشترکین و رعایت نکات ایمنی از سوی آنها محقق خواهد شد.

رئیس اداره گاز محمدشهر در پایان با اظهار امیدواری گفت: با همکاری خوب بین شرکت گاز و مشترکین، امیدواریم بتوانیم در ارائه خدمات بهتر و فراهم آوردن آسایش بیشتر برای مشترکین موفق باشیم.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/08 - ١٣:٣٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2622

خروج