سه‌شنبه 30 بهمن 1397   17:55:08
11:401397/6/10 شنبه
افتتاح گاز رسانی به روستاهای باریکان،فشندک،میناوند و زرعکان در شهرستان طالقان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز،گازرسانی به برخی از روستاهای توابع شهرستان طالقان با حضوردکتر نجفی(استاندار البرز) حجت الاسلام و المسلمین حسینی(امام جمعه شهرستان طالقان)مهندس صادقلو(فرماندار شهرستان طالقان) دکتر تقی نژاد(مدیر عامل شرکت گاز استان البرز) و برخی از مسئولین استانی همزمان با هفته دولت  در روستای میناوند به بهره برداری رسید.

درآیین افتتاح گاز رسانی به روستاهای مذکور دکتر نجفی(استاندار البرز)ضمن تقدیر و تشکر از گاز رسانی به طالقان اظهار داشت: طالقان در حوزه گازرسانی شرایط مطلوبی نداشت و جزو شهرستان های آخر کشور قرار گرفته بود ولی اکنون با همراهی و تعامل ویژه تمامی مسئولان این روند تسریع شده و پیش بینی می شود که تا پایان سال ۹۸ بیش از ۹۰ درصد روستاهای طالقان از نعمت گاز بهره مند شوند.

وی ادامه داد:برخورداری از موهبت گاز یکی از آرزوهای دیرینه مردم روستاهای میناوند،زرعکان،فشندک و باریکان بوده که این امر در سال گذشته کلنگ زنی شده بود امسال به بهره برداری رسیده و مشعل گاز در این روستاها روشن شد.

در ادامه این مراسم،دکتر تقی نژاد(مدیر عامل شرکت گاز استان البرز) با بیان آماری از پروژهای در حال اجرا شهرستان طالقان افزود:اعتبار هزینه شده حدود 3 میلیارد تومان و طول شبکه اجرا شده 23 کیلومتر که با احداث یک ایستگاه(TBS)  در  حال اجرای 600 انشعاب گاز بوده که امروز نیز شاهد گاز رسانی به روستاهای باریکان،فشندک،زرعکان و میناوند می باشیم.

وی بیان داشت: خط تغذیه جوستان به گچسر به طول 50 کیلومتر و در حدود 2 سال با اعتباری حدود 220 میلیارد ریال نیز در مرحله انتخاب پیمانکار می باشد که با اجرای این پروژه روستاهای بالا دست سد از نعمت گاز برخوردار خواهندشد.

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما