سه‌شنبه 30 بهمن 1397   16:31:02
اخبار
13:551397/4/3 يكشنبه
برگزاری جلسه واحد پژوهش شرکت گاز استان البرزبا دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز،جلسه با حضور تعدادی از اعضاء شورای پژوهش و کارگروههای تخصصی شرکت گاز استان البرز  با معاونت پژوهشی دانشگاه آزاداسلامی واحد کرج و روسای دانشکده ها و رئیس ارتباط با صنعت این دانشگاه  برگزارگردید.
در ابتدای این جلسه آقای دکتر شیرنگی (معاونت پژوهشی دانشگاه آزادواحدکرج) عنوان نمود: عقد تفاهم نامه ای فی مابین شرکت گاز استان و دانشگاه همراه با شیوه نامه اجرای صحیح آن تدوین وتبیین گردد تا در راستای همکاری بین شرکت گاز استان و دانشگاه و همچنین ورود دانشجویان و اساتید به منظور انجام پایان نامه ها و اجرای پروژه های پژوهشی بتوانیم گام های موثری را برداریم.
درادامه این جلسه که به میزبانی دانشگاه آزاد واحد کرج برگزار گردید، آقای  مهندس نوروزی(مدیر بهره برداری شرکت گاز  استان البرز) ضمن اعلام تشکر و خرسندی از برگزاری این جلسه در راستای پیوند هرچه بهتر صنعت و دانشگاه بیان داشت:شرکت گاز استان البرز در سال 1394 تشکیل شده و به عنوان یکی از شرکت های گاز استانی جوان و تازه تاسیس و با حدود 800 هزار مشترک در حال فعالیت می باشد.
وی گفت:در راستای چشم انداز شرکت ملی گاز ایران که رساندن گاز به صورت ایمن و پایدار به مشترکین بوده، گاز البرز نیز با بهره گیری از همین استراتژی تمامی توان خود را جهت تامین مستمر گاز و رضایتمندی مشترکین به کارگرفته است.
نوروزی اظهار داشت: امیدواریم با ایجادگروههای مشترک فی مابین شرکت گاز استان البرز و دانشگاه آزاداسلامی واحد کرج بتوانیم  شاهد برقراری هرچه بهتر ارتباط بین صنعت و دانشگاه و ورود اساتید و دانشجویان به این بخش  باشیم.
در انتهای این جلسه اساتید دانشگاه و سایر اعضاء شورای پژوهش شرکت گاز البرز نیز به بیان نظرات و پیشنهادات خود در راستای تعامل هرچه بهتر دانشگاه با صنعت و نگاه ویژه به پژوهشهای کاربردی پرداختند.
همچنین آقای مهندس قلی نژاد رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز استان البرز ، توضیحاتی در خصوص چگونگی تعریف پروژه های پژوهشی در شرکت گاز استان البرز و راهکارهای ارتباطی فی مابین شرکت گاز استان البرز و اساتید، دانشجویان و پژوهشگران دانشگاهی ارائه نمودند.
قلی نژاد اظهار داشت: نیاز های پژوهشی شرکت گاز استان البرز در سایت این شرکت قرار گرفته لیکن در راستای ماموریت شرکت گاز استان البرز مبنی بر اینکه پروژه های پژوهشی تعریف شده می بایست در راستای فعالیتهای جاری شرکت باشد از کلیه اساتید و پژوهشگران دعوت نمودند تا تجربیات صنعتی و پروژه های پیشنهادی خود را با رویکرد پروژه های کاربردی به امور پژوهش و فناوری و کارگروههای تخصصی ارائه نمایند.
تاریخ به روز رسانی:.
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما